Living should be easy
Living should be easy is het thema van Topform. En zo is ook deze collectie ontwikkeld. Frisse, comfortabele designmeubelen, gemaakt voor comfort met een probleemloze kwaliteit. Van strak design tot speels, kleurrijk of juist ingetogen. En daarbij vindt Topform ook nog dat design betaalbaar moet zijn.
Topform Ervin Vario
Een ruime 3,5 zits bank (240Bx95D), met geborsteld RVS onderstel. In diverse stoffen, leerkwaliteiten en kleuren. Ervin Vario is ook leverbaar als 2,5- en 3-zits bank en als hoekcombinatie.
Topform FlexPlus
FlexPlus hoekcombinatie bestaande uit 2-zits bank met arm links (175BX93D) en aanbouwsofa met vaste hocker (223Bx93D). Onderdeel van een zeer uitgebreid programma met diverse opties: o.a. uittrekbare relax-/slaapoptie en opbergruimte in vast hockergedeelte van de aanbouwsofa.
Ongelofelijk veel mogelijkheden!
Ga zitten en laat uw lichaam kiezen uit:
- 3 zithoogtes
- 2 zitdieptes
- 2 hoogtes rugkussen
- 6 armleggers
- 5 pootvarianten
- 3 zitcomforts
- 2 rugcomforts
Topform Hilton
In diverse stoffen, leerkwaliteiten en kleuren. Met slanke sledevoet in zwarte lak (tegen meerpijs leverbaar met RVS sledevoet). Ook leverbaar als 2- en 2,5-zits uitvoering.
Terug naar overzicht